Sprzedaż piasku i żwiru przy ul. Piaskowej 1 w Pyskowicach prowadzona jest od wielu dekad. Skład Kruszyw firmy Wykopiemy Sp. z o.o. kontynuuje tę wieloletnią tradycję. Współpracując jako stały kontrahent firmy Kotlarnia S.A. możemy zapewnić wysoką jakość naszych piasków i żwirów oraz konkurencyjne ceny. Do naszej stałej oferty dołączyliśmy także kruszywa drogowe takie jak kruszywa dolomitowe o różnej frakcji oraz grysy dolomitowe.

W odpowiedzi na zapytania naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży kruszywa i kamienie ozdobne. Wykorzystywane głównie w ogrodach. Ale także na podjazdach i parkingach. Posiadamy w sprzedaży przede wszystkim kamienie sprowadzane z Polski ale także kruszywa ozdobne takie jak grysy i otoczaki dostarczane z Włoch, Bułgarii, Grecji oraz z innych państw Europy.

Większość naszych kamieni można kupić w 20 kg workach, big-bagach oraz luzem od 500 kg. Niewielką ilość kruszywa dostarczamy własnym pojazdem o ładowności do 3,5t. Prowadzimy również sprzedaż hurtową, dostarczając kruszywa bezpośrednio z kopalni pojazdami ciężarowymi samowyładowczymi (wywrotkami) typu wanna. Ponieważ w wielu kopalniach kruszyw mamy wynegocjowane korzystne stawki możemy proponować naszym klientom konkurencyjne ceny. Więcej o naszym transporcie przeczytasz tutaj.

Samodzielnie workujemy kruszywa własną workownicą w worki 20 kg oraz Big-Bagi. Na życzenie klienta workujemy również kruszywa budowlane np. kruszywo 0-31,5 mm. Zarówno w worki foliowe jak i worki innego typu.

Dużą część naszej działalności stanowi sprzedaż kostki brukowej. Zarówno kostki tak zwanej przemysłowej jak i dekoracyjnej (kolorowej). Wraz z kostką prowadzimy sprzedaż całej galanterii betonowej takiej jak obrzeża, krawężniki, palisady, schody oraz płyt tarasowych. Jesteśmy przedstawicielami takich firm produkujących kostkę brukową jak Kost-Bet, Polbruk, Bruk S.A. ponadto współpracyjemy z Bruk Czyżowice, Settline oraz wieloma innymi.

Więcej o naszym asortymencie można się dowiedzieć w zakładce Nasze produkty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i trzymaniu się zasad uczciwości, wysokiej jakości oraz zadowolenia klientów możemy zaoferować Państwu dobrej jakości kruszywa, kostkę brukową i rzetelną usługę.

Zapraszamy do współpracy!

Skład Kruszyw Pyskowice
Skład załadunek